100% Pure oční krém Káva 30 ml

• Balení vydrží neuvěřitelně dlouho
    • Opravdu funguje
    • Skvělé přírodní složení
  • , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Plné balení jsem zakoupila po využití vzorku, tak velký dojem na mne udělal (ten vzorek). Plné balení mi tolik nevoní jako vzorek, nicméně účinky jsou identické. Opravdu zmenšuje otoky kolem očí. Jsem 50+, a věk už je poznat. Po týdenním užívání vzorku otoky kolem očí mizí, resp. se zmenšují. Krém v tom zdárně pokračuje. Je jemnější konzistence, v tubičce, dobře se nanáší. Dá se nadávkovat i velmi malé množství. Nedráždí, neštípe. Ráno je oční okolí definované, a mám pocit, že mi víčka už tolik "nevisí".
    • Po otevření krému z balení (moc hezká papírová tuba) bylo vidět, že je od spodku napumpovaný vzduchem. To mi přijde od výrobce nefér, protože jsem asi 2 dny po sobě mačkala z balení jen tekutinu, mírně zabarvenou krémem. Krém začal z tubičky vycházet až po 3 dnech.

Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
30 ml

100% přírodní, 100% vegan, bezlepkový  Oční krém Káva proti tmavým kruhům a váčkům pod očima.

Oční krém nabitý kofeinem z bio zelených kávových zrnek zmírňuje váčky pod očima a zabraňuje jejich vzniku, současně podporuje správnou cirkulaci pro zesvětlení tmavých kruhů pod očima. Obsahuje bio aloe vera, bio růžový hydrosol, anti-aging vitamíny a antioxidanty určené pro boj proti stárnutí pokožky a také vzácný výživný šípkový olej, který má vyhlazující a omlazující účinky, podporuje tvorbu kolagenu a elasticitu pleti, předchází vzniku vrásek a drobné vrásky zároveň vyhlazuje. Nedráždí oči. 100% účinných ingrediencí, 0% vody.

Výsledky nezávislé klinické 4-týdenní studie:

• 83% žen potvrdilo okamžité zmenšení váčků pod očima
  • 97% žen potvrdilo zmenšení váčků pod očima pravidelným používáním
  • 73% žen potvrdilo okamžité zmírnění tmavých kruhů
  • 87% žen potvrdilo zmírnění tmavých kruhů pravidelným používáním
  • 87% žen potvrdilo, že okolí jejich očí vypadá okamžitě odpočatě, osvěženě a procitnutě
  • 80% žen potvrdilo, že krém dokáže ihned redukovat vzhled linek a vrásek kolem očí
  • 97% žen potvrdilo, že okolí jejich očí je jemnější a hladší pravidelným používáním
  • 93% žen potvrdilo redukci linek a vrásek pravidelným používáním
  • 100% žen potvrdilo, že pleť kolem očí je okamžitě po aplikaci hydratovaná a zvláčněná
  • 93% žen potvrdilo, že se zlepšila elasticita a pevnost pleti pravidelným používáním
  • 93% žen potvrdilo skvělou absorpci přípravku

Výsledků bylo dosaženo při pravidelné každodenní aplikaci krému ráno i večer. 100% Pure neobsahuje žádné syntetické chemikálie, umělé vůně, chemické konzervanty ani jiné toxické látky. Složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech.

• Složení INCI: Aloe Barbadensis (Organic Aloe) Leaf Juice*, Rosa Centifolia Flower Water (Organic Rose Hydrosol)*, Rosa Canina Seed Extract (Rosehip Oil), Coffea Arabica (Organic Green Coffee) Seed Extract*, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Ascorbate (Vitamin C), Extracts of Coffea Arabica (Coffee Cherry), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Origanum Vulgare (Oregano) Leaf, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf, Hydrastis Canadensis (Goldenseal), Vanilla Planifolia (Vanilla Absolute) Fruit, Euphorbia Cerifera Cera (Candelilla Wax). * Certified Organic
  • Obsah balení: 30 ml

• Vůně kávy
    • Používám krátce, tak neumím říct zda pomáhá na kruhy pod očima

• Krásně voní
    • Balení vydrží neuvěřitelně dlouho
    • Opravdu funguje
    • Skvělé přírodní složení

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

Je úžasný, kupuji ho zde pravidelně, není mu co vytknout!
    Krásně se poklepáním konečky prstů vpracuje do očního okolí.
    Balení hodně dlouho vydrží.

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• po pár dnech světlejší kruhy pod očima

• Funguje

• Rychle se vstřebává
    • Příjemně voní
    • Kruhy pod očima se mi zdají trochu menší

• vůně
    • přírodní složky
    • neúčinnost

nevyplatil se, znovu už investovat nebudu

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

nádherná vůně, hydratace, výživa, nedráždí oči. 100%super, nejlepší, co jsem měla

• , zakoupeno v Organic Beauty

• Slozeni
    • Prijemna vune
    • Vyborna hydratace

Drazsi, ale za tu kvalitu vyborny ocni krem.