Atok oční krém růžový 15 ml

Účinky: regeneruje, zjemňuje, oživuje podkožné tkanivo, zjemňuje vrásky okolo očí.  Typ pokožky: všetky, najmä však suchá, citlivá a starnúcu.  Aróma: jemná, po ružiach. ...
Doporučená nabídka Kosmetika Atok

pro všechny typy pleti
Objem
15 ml

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Používám tento oční krém již rok a vyhovuje mi naprosto skvěle. Dobře se roztírá, no a vrásky sice nezmizí, ale omezuje to tvorbu dalších.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Oční krém jsem si pořídila již podruhé. Vyhovuje mi, přijde mi velmi vlídný k mé pleti. Také se mi líbí balení, je to malý dávkovač s pumpičkou. Mám suchou pleť a tento krém mi naprosto vyhovuje.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• hodne hutny a tezko rozmazatelny krem, mazu pouze po orbitě a snazim se spis vklepat nez vmazat, abych kuzi zbytecne nevytahovala .. jinak konzistence a vune pekna

Značka
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Objem
15 ml

• Účinky: regeneruje, zjemňuje, oživuje podkožné tkanivo, zjemňuje vrásky okolo očí.
  • Typ pokožky: všetky, najmä však suchá, citlivá a starnúcu.
  • Aróma: jemná, po ružiach.
  • Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, jojobový a pupalkový, bambucké maslo, éterický olej ruže damašskej, emulgátory, glycerín, vosk, vitamín E, provitamín, voda.
  • Účel a spôsob použitia: určený na ošetrenie pokožky očného okolia. Na očné viečka a do okolia očí nanesieme malé množstvo krému. Ľahkým vklepávaním a jemnou masážou ho jemne votrieme do pokožky.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 020 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 020 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant55 Kč100 % • 2 060 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

nejoblibenejsi z produktu na oci

• Příjemná vůně.
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Hutnější konzistence, funguje dobře i jako oční maska
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

Zatím ještě zkušenosti nemám. Zakoupila jsem ho jako dárek.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• produkt je nadmíru vyhovující
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Používám pořád dokola, ráno krém růžový, večer sérum slaměnkové. Za mne dokonalá kombinace. Krém se rychle vstřebá pár poklepáním, při aplikaci není třeba namáhat křehkou pokožku okolo očí.