BioAroma oční krém proti vráskám 25 ml

Typ produktu
krémy

Krasna vune i konzistence. Na vysledky zatim cekam

• , zakoupeno v Krásovna

Jemná parfemace,velice úsporný,stačí velmi malé množství.Velice oceňuji balení výrobku ve skle,jako u většiny výrobků.

• nádherná vůně
    • stačí maličko
    • vůbec nedráždí oči
    • perfektně hydratuje
    • zmizíkuje mimické vrásky kolem očí
    • okolí očí mi omládlo :)

Na tento oční krém jsem si dělala zálusk delší dobu a jeho nákup byl nejlepší volbou. Absolutně nedráždí oči, nádherně voní, rozzáří oční okolí a skvěle hydratuje. Stačí ho maličko, takže předpokládám že mi dlouho vydrží. Jo a mizíkuje vrásky kolem očí, omládla jsem :)

Typ produktu
krémy

Krém na oční okolí s včelím voskem, diktamem, skalní růží a myrtou.

Redukuje hluboké vrásky, zabraňuje tvorbě nových, vyhlazuje okolí očí.

Obsahuje jojobový olej pro hydrataci, olivový olej jako zdroj vitamínů v boji proti volným radikálům, diktamos a labdanum pro jedinečné zpevňující, vyhlazující a anti - aging účinky.

Diktamos je vyjímečná bylinka, která roste jedině na řeckém ostrově Kréta. Aristoteles říkal, že když divoké kozy postřelené otrávenými šípy lovců, žvýkají diktamové listy a následně olizují svou ránu, ta se dokonale zcelí a zahojí!). Má výborné hojivé a vyhlazující účinky.

Labdanum- skalní růže se extrahuje unikátním způsobem, pouze jeden měsíc v roce, kdy rostlina začne pod horkým letním sluncem „ronit slzy“, které se sbírají speciálními koženými proužky. Výtažky ze skalní růže jsou oceňovány pro svůj zklidňující a regenerační efekt.

Ve starověku byla Myrta zasvěcená bohyni Afroditě a byla symbolem krásy a mládí. V kombinaci se včelím voskem, skalní růží a diktamem je účinnou zbraní proti stárnutí.

Vklepávejte malé množství krému směrem od vnějšího koutku k vnitřnímu dokud se nevstřebá do pokožky. Pokožku nevytahujte, nemněte. Redukuje hluboké vrásky, vyhlazuje okolí očí.

2zákazníci nedoporučují produkt

Krasna vune i konzistence. Na vysledky zatim cekam

• nádherná vůně
    • stačí maličko
    • vůbec nedráždí oči
    • perfektně hydratuje
    • zmizíkuje mimické vrásky kolem očí
    • okolí očí mi omládlo :)

• , zakoupeno v Krásovna

Krém krásně voní a dobře se roztírá. Používám jej zatím krátce. Hezky promaže oční okolí. A hlavně je 100% přírodní bez chemických přísad!!

• , zakoupeno v Greek market

Nádherně voní, perfektní struktura, dobře se aplikuje. Pleť je krásně vyživená.

• , zakoupeno v Krásovna

Výborný oční krém, krásně voní, nedráždí ani citlivé oči, mám již druhé balení, ráno oční okolí jemně vyhlazené, bez otoků.

• , zakoupeno v Krásovna

To je vůbec to nejlepší pod oči.Vypne pleť a je velmi příjemný.

výborný

• , zakoupeno v Folly

• Pěkně voni
    • Šílené štípe ráno v očích,natekla jsem se takto ještě neviděla..

Za mě ne, nesedí mi.

• , zakoupeno v Krásovna

• Zatím po cca 2 týdnech používání nevidím žádný efekt. Jen je oční okolí hodně mastné, lesklé, což nevypadá vůbec dobře.

Pokud po delším používání neuvidím výsledek, už příště určitě nekoupím.