Clinique Repairwear Laser Focus Eye Cream 15 ml

1 460 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Fragranza Perfume Gallery

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 6 418 recenzíDalší informace

Objem
15 ml
Proti vráskám

• , zakoupeno v Notino

• Mám citlivé oči, tento krém mi vyhovuje a funguje jak má.

• dobrá konzistence
    • neparfémovaný
    • dobrá snášenlivost
    • drahý
    • nepozoruji vůbec žádné účinky

Za tu cenu se jedná o podprůměrný oční krém, u kterého nepozoruji vůbec žádné účinky. Je to první produkt, který mě u značky Clinique zklamal, s ostatními jsem maximálně spokojena. Ale tento oční krém je mnohem méně účinný (můj subjektivní pocit) než mnohem levnější oční krémy či přípravky na oči, např. Loreal, Vichy, Ocuthein... Jedinou výhodou je to, že není nijak parfémován a nedráždí oči, poměrně dobře se vstřebává. Ale znovu určitě nekoupím, pro mě je to krém bez jakýchkoliv účinků.

• výsledek bude znát později po používání

pro všechny typy pleti
Objem
15 ml
Proti vráskám

Oční krém proti vráskám vyhlazuje, hydratuje a chrání citlivé oční partie, které mohou snadno prozradit váš věk. Sérum cíleně naplňuje individuální potřeby pleti, přesně tam, kde je třeba. Výsledkem je tvarovaná, jemnější a příjemnější pleť. Při pravidelném používání viditelně redukuje linky a vrásky, rozjasňuje a posiluje přirozenou hydratační bariéru pleti.

• , zakoupeno v Notino

• Mám citlivé oči, tento krém mi vyhovuje a funguje jak má.

• dobrá konzistence
    • neparfémovaný
    • dobrá snášenlivost
    • drahý
    • nepozoruji vůbec žádné účinky

• výsledek bude znát později po používání
  • , zakoupeno v Notino

• dobrá roztíratelnost, solidní výsledek

kvalitní kosmetika

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

skvělý výrobek za přijatelnou cenu