Dermaheal Cosmeceutical oční krém proti vráskám 15 ml

Trápí Vás vrásky okolo očí? Již nemusí! Oční krém Dermaheal efektivně vyhlazuje vrásky v oblasti okolo očí, revitalizuje jemnou pokožku očního okolí a obnovuje její...
1 730 Kč

Objem
15 ml
Proti vráskám

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Doporučuji, je jemný příjemný, pleť reaguje pozitivně. používám teprve krátce, účinky nemohu odpovědně prohlásit za zcela ověřené. Já jsem spokojena. Doporučuji.

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Pěkně se vstřebává (lehoučce roztírá ) .Nedráždí oči .Doporučuji .

• Davkovani v ampulich - idealni mnozstvi
    • Baleni v otacecim kolecku
    • Zadnou nebyhodu nevidim

Ampule Monoderma pouzivam jiz delsi cas. Vyhovuje mi baleni v otacecim kolecku s jednotlivymi ampulemi. Retinol jsem zkousela poprve. Jemne nelepive slozeni. Idealni mnozstvi na oblicej v jedne ampuli. Pouzivam 1x tydne spolu s kremem s SPF 50. Doporucuji!

Značka
pro normální pleť
Objem
15 ml
Proti vráskám

Trápí Vás vrásky okolo očí? Již nemusí!

Oční krém Dermaheal efektivně vyhlazuje vrásky v oblasti okolo očí, revitalizuje jemnou pokožku očního okolí a obnovuje její elasticitu. Výsledkem budete mile překvapeni.

Oční krém Dermaheal obsahuje nejen růstové faktory a biomimetické peptidy, ale také vitamín E, kyselinu hyaluronovou a komplex přírodních výtažků. Toto komplexní složení dokáže efektivně bojovat proti vráskám okolo očí, které jsou viditelné jako první známky stárnutí již po 25. roce života. Unikátní složení dokáže vyhladit vrásky v očním okolí již za 4 týdny, ale viditelné výsledky zpozorujete již po 14 dnech.

Účinky:

Vyhlazení vrásek okolo očí.

Navýšení elasticity pokožky v očním okolí.

Hydratace pokožky.

Výhody:

Viditelná účinnost redukce vrásek.

Pokožku rozzáří.

Jedinečný obsah aktivních látek.

Praktické a elegantní balení.

Proč právě tento krém:

Snažíme se vám nabídnout jen to nejlepší. Tento oční krém nemáme odzkoušený jen testy od výrobce, ale přímo v praxi u lékařů dermatologů a na klinikách estetické dermatologie. Všechny aktivní látky mohou proniknout do střední vrstvy pokožky díky nanotechnologii, jež používá značka Dermaheal.

Určeno pro:

Muže a ženy 30+

Pokožka velmi suchá, suchá, normální, smíšená

Nedoporučujeme pro mastnou pleť

Složení (hlavní účinné látky): 5 růstových faktorů - redukce již stávajících vrásek a prevence vzniku nových. 2 biomimetické peptidy - redukce vrásek a revitalizace pokožky.

Přírodní výtažky - mají na pleť antioxidační a revitalizační účinky.

Vitamín E - pokožku hydratuje, patří mezi nejlepší antioxidanty, který chrání pokožku proti ultrafialovému záření a proti volným radikálům

Kyselina hyaluronová - váže vodu, udržuje hydrataci pokožky

Obsah balení:

Praktický pumpičkový aplikátor, 15ml očního krému proti vráskám

Návod k použití:

Naneste malé množství očního krému do oblasti okolo očí a jemně vmasírujte. Používejte ráno i večer.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Pěkně se vstřebává (lehoučce roztírá ) .Nedráždí oči .Doporučuji .

• Davkovani v ampulich - idealni mnozstvi
    • Baleni v otacecim kolecku
    • Zadnou nebyhodu nevidim

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

za mě super oční krém. i na hlubší vrásky kolem očí. krásně zpevní oční okolí. hezky se vstřebá a neštípe. :)

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

• Krém po nanesení je opravdu příjemný. Oční okolí krásně hydratuje po celý den.
    • Vyšší cena
  • , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Skvělý krém na oči. Krásně se roztírá, vstřebává, nenechává mastný film. Kůže je po něm vláčná. Kupuji opakovaně. Používám ráno i večer. Stačí jedna pumpička na obě oči.

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Moc příjemný krém na oči. Krásně se roztírá i vstřebává. Kůži kolem očí nestahuje, naopak cítím, že je oční okolí krásně vláčné po celý den. Mám pocit, že jemné vrásky mizí. Ale používám zatím krátce.

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

Top oční péče - jemné vrásky úplně zmizely - konzistence krému je příjemná - dobře se vstřebá a nezanechává mastný film

• , zakoupeno v ANNA BRANDEJS

• Nejlepší oční krém, který jsem kdy měla a že jich bylo hodně. Úžasně zhydratuje oční okolí což vydrží po celý den, nedráždí, ráno se probouzím se svěžím výrazem v očích a bez otoků. Po 3 měsících používání jsem rozhodnutá koupit další balení. Vyšší cena mi nevadí, protože ji převáží xy benefitů, který tento oční krém má, včetně naprosto úžasného balení.
  • , zakoupeno v Kosmetika4u

Super oční krém