Doliva olivový gel na oční vrásky 15 ml

Příště raději krém než gel

Byla jsem s obchodem naprosto spokojená a se zbožím taktéž. Děkuji

Objem
15 ml

Hydratační gel vyhlazuje oční vrásky, zklidňuje a chladí jemnou pokožku kolem očí.

• Účinné látky extra panenského olivový oleje pokožku kolem očí vyživují, alfa-bisabolol a kyselina hyaluronová ji dostatečně zásobují vlhkostí, zeslabují oční vrásky a zklidňují citlivou kůži okolo očí.
  • Příjemný chladivý gel se dobře vstřebává, je neparfémován a bez barviv.
  • Dermatologicky testován.

Jak používat:

Ráno a večer naneseme gel na předem vyčištěnou kůži očních partií. Gel nanášíme opatrně tak, aby nevnikl do očí.

V naší nabídce naleznete i další produkty značky Doliva.

2zákazníci nedoporučují produkt

Chladivý, jemný, příjemný.

• perfektní
    • v horku chladivý

• , zakoupeno v Doliva-kosmetika.cz

Jeden z mála očních gelů, který mi nedráždí oči (jsem atopik).

• , zakoupeno v Doliva-kosmetika.cz

• Příjemná hydratece bez zatížení po celý den.
    • Brzo viditelný výsledek.