Elizabeth Arden Ceramide Plump Perfect Eye Lift Cream 15 ml

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Objem
15 ml

Elizabeth Arden Ceramidový oční krém Ceramide Plump Perfect SPF 15 (Ultra Lift And Firm Eye Cream) 15 ml - TESTER. Lehký oční krém posiluje strukturu pleti okolo očí i přirozenou ochrannou bariéru pokožky, viditelně redukuje vrásky, tmavé kruhy i oční otoky.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Tuto kosmetiku EA používám dlouhé roky a jsme s ní spokojená

• Konzistence je výborná, bohužel i když mám normální plet´ - krém mě neskutečně pálí. Ve složení na prvních místech figuruji silikony a pak alkohol. Pozor na to. Bohužel jsem na základě kladných recenzí takhle se nachytala. :--((

Doporučuji sehnat vzorek v parfumerce, na slepo neee.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• SUPER

jSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ

• kvalitní výrobek s ceramidy za výbornou cenu

OK

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• Příjemný a heboučký oční krém.

Tento krém doporučuji hlavně k večerní péči o oční okolí.