Esthederm Lift & Repair Eye Contour Smoothing care vyhlazující oční krém 15 ml

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma88 % • 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 316 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 986 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč77 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 678 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 20 689 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 980 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 43 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta66 Kč96 % • 1 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 512 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 105 704 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč90 % • 20 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Eshop Esthederm

• Příjemný lifting
    • Nevim
  • , zakoupeno v Notino

Jak tak jde čas a zkusila jsem různé výrobky, mám větší a větší nároky na kvalitu kosmetiky. Ze začátku jsem z něj byla nadšená (mám už po několikáté). Krásně vyrovnává pleť a vrásky po něm doslova mizí - zvlášť přes noc. V poslední době bych uvítala více hydratace, protože na den pod make-up mi nestačí a pleť okolo očí je po pár hodinách suchá (a to piju fakt dost a pitný režim si hlídám). Zatím řeším hydratační bází, která to napravuje.
    I přes to všechno je to nejlepší oční krém jaký jsem zatím vyzkoušela.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
15 ml

Oční krém s lehkou texturou minimalizuje vrásky okolo očí, vyhlazuje a vypíná pleť, zpevňuje oční kontury a odstraňuje známky únavy. Po použití bude vaše pokožka projasněná a vypnutá.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč95 % • 26 353 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Eshop Esthederm

• Příjemný lifting
    • Nevim
  • , zakoupeno v Notino

I přes to všechno je to nejlepší oční krém jaký jsem zatím vyzkoušela.