Etani Intensive Eye Complex oční krém 15 ml

Určení
pro muže

• , zakoupeno v Etani.cz

Je to moje první zkušenost s kvalitní kosmetikou. Po krátkodobém používání krému nelze zatím hodnotit očekávaný účinek, ovšem jeho používání je mi příjemné.

• zatím nemám vyzkoušeno

• Super oční krém..

Určení
pro muže

Extra zvláčňující jemný přírodní oční krém s vyživujícími účinky a anti-aging efektem. Účinně a zároveň šetrně eliminuje drobné a mimické vrásky, viditelně vyhlazuje, zpevňuje a omlazuje oční okolí. Navíc vyživuje jemnou pokožku očního okolí. Doporučovaný i po plastice horních a spodních víček. Vhodný i pro alergiky a velmi citlovou pleť.

• zatím nemám vyzkoušeno

• Super oční krém..
  • , zakoupeno v Etani.cz

• v kombinaci se sérem na oční okolí .... super

• nevím
    • -zbytečně velké balení,které když cestuji zabírá vetší místo než např. krém v tubě
    • -po prvním použití mě pálily a bolely oči
    • mám druhé balení a nevidím žádné výsledky, proto bych už již tento krém nekoupila, nechápu všechny ty kladná hodnocení
    • v e-shopu je uvedeno jiné složení, než které je uvedeno na obalu výrobku

již bych nekoupila

Etani.cz (prodejce)

děkujeme za zpětnou vazbu na tento produkt a Vaši recenzi. Rádi bychom se k tomu vyjádřili.
    - Balení krému je menší, než balení ostatních pleťových krémů, které nabízíme. Tento fakt vychází i z toho, že obsah krému je 15 ml.
    - Pokud Vás pálily oči, jedná se pravděpodobně o alergickou reakci na některou ze složek krému. Každému vyhovuje něco jiného, a proto Vám rádi vyjdeme vstříc. Krém nám můžete vrátit a my Vám vrátíme peníze. Naším cílem jsou spokojené zákaznice.
    - Účinky krému se obvykle projevují nejdříve po třech týdnech, nevím, jak dlouho jste krém používala Vy. Pokud Vás krém pálil, pak se taktéž účinky neprojeví, neboť převažuje alergická reakce kůže. K viditelným účinkům celkově přispívá správné používání a kombinace kosmetiky. V tomto případě bychom Vám doporučili konzultaci s naší kosmetičkou, která je každý den k dispozici na telefonu, emailu, online chatu či pobočce v Praze.
    - Na stránce eshopu uvádíme účinné látky krému tzn. látky, které ovlivňují účinky krému na pleti. Na obalu krému jsou pak vypsány všechny složky krému tedy kompletní složení, v němž jsou i účinné látky, které jste našla na našem webu. To je ten důvod, proč se Vám to zdálo odlišné.
    Budeme rádi, když nás kontaktujete a domluvíme se na řešení k Vaší maximální spokojenosti.
    S přáním pěkného dne,
    tým ETANI

• , zakoupeno v Etani.cz

• příjemný nemastný krém i pro alergiky

výborný oční krém i pro citlivou pleť

• dobrá vstřebatelnost
    • bez parfemace
    • -

tento produkt si kupuji již poněkolikáté pro jeho dobré aplikační vlastnosti a viditelný výsledný efekt.

• , zakoupeno v Etani.cz

• krém poskytuje komfortní péči očnímu okolí - hydratuje, odstraňuje drobné oční vrásky, pleť je vláčná a není mastná
    • o ničem nevím

doporučuji tento produkt všem ženám středního a vyššího věku

• Bezvadný!!

Už objednávám poněkolikáté,velká spokojenost..Oči nedráždí,příjemně se roztírá...a funguje!

• , zakoupeno v Etani.cz

• Velice příjemný, dobře roztíratelný krém pod oči i po operaci očních víček.

Velice ráda doporučuji tento výrobek.