Farmona Herbal Care Siberian Iris protivráskový roll-on 15 ml

krémy
Objem
15 ml

• , zakoupeno v Notino

• Skvěle mě pomohl na otok okolí očí.Nedráždí oči,doporučuji.
  • , zakoupeno v Notino

ténto produkt jsem si vybrala podle popisu a je velmí dobrý mám jenom dobrou zkušenost

• Velmi příjemný na pleti

Typ produktu
krémy
Objem
15 ml

Oční péče Farmona Herbal Care Siberian Iris ošetřuje pleť očního okolí a dodává jí potřebnou výživu a hydrataci.

Vlastnosti:

• odstraňuje otoky a tmavé kruhy pod očima
  • vyhlazuje linky a jemné vráskydodáv

• , zakoupeno v Notino

• Skvěle mě pomohl na otok okolí očí.Nedráždí oči,doporučuji.

• Velmi příjemný na pleti
    • Vodová textura