Garnier Nutriskin Roll on Masážní Roll on pro unavené oči 15 ml

Vřele doporučuji...je opravdu účinný

• příjemná manipulace,chladivý efekt

nový produkt, zajímavá aplikace,příjemný na použítí a hezký

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• uváděné účinky jsou opravdu viditelné

Výrobek používám již delší dobu. Výsledky jsou viditelné a pomáhají mi celkově zlepši vzhled.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
15 ml

Přináší chladivé osvěžení a účinný zásah proti únavě okolí očí. Jde o první masážní roll-on, který spojuje energizující účinky kofeinu a masáž s drenážním efektem. Právě masáž působí proti unaveným očím velmi účinně. Dermatologicky a oftalmologicky testováno.

4zákazníci nedoporučují produkt

• opravdu účinkuje
    • nelze sehnat,asi se už nevyrábí

Po vyzkoušení mnoha výrobků od mnoha výrobců,jedině tento účinkuje.Nelze ho již delší dobu sehnat.Netuším,jestli existuje nějaká alternativa...

• Měla jsem červený ale myslím,že toto je jeho nástupce.Nic mi na okolí očí nikdy nepomohlo,A TO JSEM ZKOUŠELA JINÉ KALIBRY až tenhle malý zázrak.Povislá víčka se napnula a kruhy pod očima mám jen minimální.Oční okolí je celkově mnohem lepší,rozjasněné a mladší.Cenově velmi přijatelný.

100%doporučuji.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• mám ho již od lonského roku je skvělej

Vřele doporučuji...je opravdu účinný

• chladí
    • redukuje otoky očí
    • kuličkový aplikátor
    • vyšší cena
    • neredukuje černé kruhy pod očima
    • pleť po aplikaci lepí

Při této ceně bych očekávala vyšší kvalitu. Efekt se nedostavil ani při pravidelném používání.

• kuličkový dávkovač
    • nepomáhá

Byla jsem zvědavá a pořídila si ho v naději, že se mi zmírní kruhy pod očima. Absolutně to nezabralo, dokonce byly možná vidět více a zvýraznilo mi to jednu žilku. První byla neviditelné a po několika dnech používání se stala čím dál tím víc viditelnou až to bylo opravdu nepěkné. Možná to jak komu bude působit dobře či špatně a některým to může pomáhat, ale já jsem byla nespokojená.

• Osvěžuje okolí očí
    • Víc jich nemá
    • Kruhy jsou pořád stejné i po měsíci používání
    • Spíš je zvýrazňuje
    • Na očích lepí
    • JE K NIČEMU

Je naprosto k ničemu. Na kruhy pod očima nepomáhá. Za tu cenu... Ještě k tomu lepí pod očima. Navíc se mi zdá, že ty kruhy spíše zvýrazňuje. Naprosto na *****. Nekupujte, je to zbytečné vyhazování peněz. Radši si kupte GARNIER ROLL ON S KOREKTOREM, který ty kruhy zakrývá a i léčí. Sice je o trošku dražsí, ale lepší než tento.

• Příjemně chladí
    • Hygienická aplikace
    • Kulička hezky masíruje
    • Lehká aplikace
    • Účinkuje jak na koho

Takže... Příjde mi, že tam toho je dost málo, na to kolik to stojí. A teď to jediné, co by mohlo odradit (tedy, kromě ceny). Účinkuje to jak na koho. Pokud máte světlou pleť a tmavé, kruhy pod očima (to je můj případ), tak účinek je zřetelný až po několika MĚSÍCÍCH používání! Třeba moje kamarádka je trošičku tmavší než já a měla kruhy pod očima jenom trochu a účinek na ní byl znát už po čtrnácti dnech používání. Jinak bych spíše doporučila používat tenhle roll-on ráno, večer a po vykoupání. Přes den je lepší (bych řekla) roll-on, který kruhy pod očima jen maskuje (https://tvar.heureka.cz/garnier-ocni-roll-on-korektor-2-v-1-caffeine-roll-on-15-ml). Jinak to nefunguje úplně podle mých očekávání, myslela jsem, že to bude o dost lepší - u mě to fungovalo (jak jsem už řekla) až za dlouho, takže to je dost běh na dlouhou trať.

• na kruhy nebo spis otoky pod ocima ucinkuje, sam jsem byl prekvapen behem chvile je to poznat.
    • nevim jak dlouho tento efekt vydrzi,

u me ucinkoval ale asi zalezi na typu kruhu a otoku.

• chladí
    • koupila jsem si ho kvůli kruhům pod očima - nepomáhá

pro ochlazení očí je dobrý ale při dlouhodobém používání se nedostavý žádný výsledek

• příjemná manipulace,chladivý efekt

nový produkt, zajímavá aplikace,příjemný na použítí a hezký