Garnier oční roll-on pro bleskově bezchybný vzhled BB Cream Miracle Skin Perfector Eye Roll-On Light 7 ml

Určení
pro normální pleť
Objem
7 ml

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Výborné krytí a vzhled působí přirozeně. Bála jsem se, že bude vidět barevný odstín a nebo vsrtvení, ale velice příjemně mě překvapil.

Doporučuji všem dívkám, které trpí na tmavé kruhy z nevyspání..a to už z ponocování či kvůli práci. Neocenitelný společník do kabelky :)

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Zatím používám cca 3 dny, dobře kryje, pocitově zmenšuje tmavé kruhy pod očima
    • Kulička nanáší zbytečné moc krému, musí se redukovat jen poťukáváním, otočením kuličky se nanáší zbytečně moc krému.

Mám od malinka kruhy pod očima, zbavit se jich nejde, ale zmírnit kosmeticky jejich viditelnost tenhle krémík pomáhá.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
7 ml

Tmavé kruhy, váčky pod očima, suchá a povadlá pleť kolem očních kontur... Zbavte se těchto strašáků jedním tahem pomocí prvního BB krému na oční kontury!