Kallos Sense oční krém 50 ml

Objem
50 ml

Kupuji opakovaně, já jsem naprosto spokojená a cena je velice příjemná

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Příjemná jemná parfemace, lehce se roztírá, jsem naprosto spokojená, používám dlouhodobě a opakovaně nakupuji

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Kupuji opakovaně, velmi příjemný oční krém, mírně mastný, dobře se vstřebává, jemně voní. Vinikajicí cena za 50 ml

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Objem
50 ml

Luxusní korektivní a zpevňující krém proti vráskám, který díky svým složkám dopomůže ke zpevnění a vyhlazení vrásek okolo očí.

Kupuji opakovaně, já jsem naprosto spokojená a cena je velice příjemná

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Jsem alergik a proto vybírám pouze produkty pro citlivou pleť, tento krém je sice pro citlivou pleť, ale po malém nanesení mi dlouho slzí oči, takže pro mě není vhodný, ale ostatním určitě může vyhovovat.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Vynikající produkt, příjemná konzistence, vůně, mile překvapil. Určitě koupím opět.

• , zakoupeno v Kosmetika Kallos

• příjemný
  • , zakoupeno v Notino

• Kupuji pravidelně, příjemně voní a velice dobře se roztírá, vynikající cena vzhledem ke kvalitě