Karel Hadek Shea-Carre N oční krém 15 ml

Objem
15 ml

• jemný krém
    • vyhovuje mi

Používám dlouhodobě. Neměnila bych. Doporučuji.

příjemný a účinný krém

• , zakoupeno v AromaKH.cz

Krémy od Hádka jsem si zamilovala! Jen jsou mastnější, takže tento oční pouřívám pouze na noc.

Objem
15 ml

Jemný mastný oční krém určený k péči o citlivou pokožku oční krajiny. Regenerační oční krém pro péči o oční okolí. Obsažené suroviny regenerují pokožku a zajišťují její vláčnost. Díky použitým rostlinným olejům je krém vhodný pro citlivou jemnou pokožku. Pravidelným používáním může dojít ke zmírnění otoků okolo očí. Při vniknutí do oka dojde k mírnému štípání. Krém lehce vklepáváme pomocí bříšek prstů do pokožky.

• jemný krém
    • vyhovuje mi

Používám dlouhodobě. Neměnila bych. Doporučuji.

příjemný a účinný krém

velmi dobré zkušenosti,

• Všechno nejlepší
  • , zakoupeno v AromaKH.cz

• mastnější krém na oční okolí s jemnou vůní růží, báječný pečující večerní rituál, krásně se vstřebává a pečuje

• VÍČKA STÁLE DRŽÍ
  • , zakoupeno v AromaKH.cz

• Nejsou konzervované, skladování v lednici mi vyhovuje.
  • , zakoupeno v AromaKH.cz

Koupila jsem dceři, je velice spokojená.

Velmi spokojená, vyhovuje mi