La Prairie cellular Eye Contour Cream 15 ml

pro všechny typy pleti
Objem
15 ml

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Bohužel nemůžu zhodnoti kladně, jelikož na tento produkt mám alergii.
    • Alergie.

Vím, že tato značka je velmi populární a oblíbená. I já jsem ji dříve používala, nicméně nyní mám na ni alergii. Tvoří se mě na pleti červená suchá a mírně nateklá místa.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Objem
15 ml

Jemný výživný, ochranný krém, velmi lehký a šetrný, určený k ošetření jemné pleti v okolí očí. Exkluzivní buněčný komplex od La Prairie udržuje v pleti ideální úroveň vlhkosti a chrání ji proti vlivům vnějšího prostředí. Zpevňuje pleť a pomáhá zabraňovat a redukovat otoky. Při každodenním používání omezuje vznik nových vrásek. Představuje ideální základ pod make-up. Určeno pro všechny typy pletí, kromě vysoce citlivé. Dále pro suchou, devitalizovanou pleť v okolí očí. Vhodné pro pleť, která trpí nedostatkem vlhkosti v okolí očí.

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• Bohužel nemůžu zhodnoti kladně, jelikož na tento produkt mám alergii.
    • Alergie.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Vyhlášená značka kvality

Účinkuje , ty drobné vrásky okolo očí vyhlazuje

• , zakoupeno v Notino

• malý efekt za velmi vysokou cenu

výrobek bych nedoporučila

• , zakoupeno v Krasa.cz

Na to v jaké cenové relaci se krém nalézá, jde o běžný účinek hydratace a prevence.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Kvalitní krém s výbornými účinky na oční okolí. Příbalový leták naprosto vystihuje působení a výsledek používání krému.

Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

Dobré výsledky úměrné ceně.