La Prairie multiaktivní oční krémový gel 15 ml

pro normální pleť
Objem
15 ml

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

jsem maximálně spokojená. K výrobku se vracím.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• příjemný
    • jemné konzistence,
    • lehce rozjasnující
    • vhodný i na super citlivou plet,
    • stačí malá kvantita, tím pádem dlouho vydrží
    • rozdíl již po týdnu používání ráno a večer

jsem jeden z nejnáročnějších klientů v oblasti plet.kosmetiky a tento produkt doporučuji. Vyplatí se investovat do kvalitní kosmetiky, Vaše plet Vám za to časem poděkuje.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
15 ml

Regenerační krém-gel poskytuje specifické ošetření citlivé pleti v okolí očí. Rychle proniká a cíleně působí proti známkám stárnutí. Vyživuje, zvlhčuje a dodává energii, redukuje váčky pod očima a zesvětluje tmavé kruhy. Regeneruje viditelná poškození pleti způsobená slunečním zářením a vnějším prostředím. Pleť je pevná a napnutá, okolí očí mladší, jasnější, jemnější než předtím. Určeno pro všechny typy pletí, dále pro pleť se známkami stárnutí, poškozené od slunce. Pro jemné, suché linky, tmavé kruhy.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

jsem maximálně spokojená. K výrobku se vracím.

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• příjemný