Lancôme Hydra Zen Neurocalm Yeux hydratační oční krém 15 ml

Objem
15 ml

Výborný produkt

• , zakoupeno v Notino

Otoky očí viditelně mizí. Jsem s výrobkem spokojená.

• , zakoupeno v Notino

Výborný krém, udrží pleť kolem očí vláčnou, zabraňuje vysychání pokožky, pleť je jemná, otoky očí menší. Určitě si koupím znovu.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro normální pleť
Objem
15 ml

Rozlučte se s unavenýma očima! Nová technologie krému hydratuje a hýčká vaší pleť. Tento neuvěřitelně osvěžující gelový krém optimálně vyživuje a vyhlazuje pleť v okolí očí. Jeho jedinečná formule napomáhá redukovat vzhled oteklých a unavených očí.

Výborný produkt

• , zakoupeno v Notino

Otoky očí viditelně mizí. Jsem s výrobkem spokojená.

• výborný
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

používám pravidelně,za mě super

• , zakoupeno v Parfum.cz

• splňuje co slibuje, jsem velmi spokojená
    • ----------------------

Doporučuji........

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• neutrální,vhodný pro citlivé oční okolí
    • vyšší cena ku účinku krému,
    • neudělá ten svěží pocit kolem očí
    • neumí žádný efekt

Očekávala jsem rozjasnění a osvěžení oč.okolí,což krém neumí, chová se stejně jako neutrální krém (Bioderma,Eucerin) cca do 400kč,

• , zakoupeno v Abby kosmetika

• Je to jemný, neparfémovaný krém.
    • Snad jen cena.

Mám velice citlivé oči. Skoro po všem je mám nateklé a pálí.
    Trápí mě i váčky pod očima.
    Tento krém je perfektní. Nedráždí.
    Otoky trochy spadnou.
    Akorát ty kruhy pod očima mám pořád.

• , zakoupeno v Parfemy-Premier.cz

Kvalitni vyrobek,ktery vydrzi velmi dlouho.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Lehký,
    • nedráždí oči.

Je výborný na unavené oči.