Regina oční krém Q10 25 ml

krémy
Objem
25 ml

• , zakoupeno v Notino

Pro začátek musím říct, že mám suchou a citlivou pleť. Čekala jsem, že mi krém pomůže hydratovat suché oční okolí, ale bylo tomu přesně naopak. Asi po týdnu používání krému, se mé oční okolí mnohem více vysušilo, dokonce se suchá kůžička začala loupat a celé oční okolí mě štípalo. Takže pro normální pleť je tento krém možná fajn, ale pro opravdu suchou pleť nedoporučuji.

Zatím používám jen krátce, alepoň mě je vyhovující a příjemný

• , zakoupeno v VMD

Ještě jsem nezkusila. Nevím výsledek.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Objem
25 ml

Speciální přípravek určený k jemné péči o partie kolem očí s obsahem Mandlového oleje, D-panthenolu, Vitamínu E a koenzymu Q10. Kombinace těchto účinných látek pleť zklidní, osvěží a zanechá ji hebkou a svěží. Koenzym Q10 spolu s Vitamínem E chrání pleť před negativními vlivy volných radikálů, podporují přirozenou regeneraci kožních buněk a zpomalují tak proces jejich stárnutí a tvorbu vrásek.

• oční krém Q10
  • s obsahem Mandlového oleje
  • s Vitamínem E
  • zanechává pleť svěží a hebkou

Použití

Ráno a večer naneste potřebné množství krému na očištěnou pleť očních partií a aplikujte jej jemným poklepáváním konečků prstů, čímž zajistíte dokonalé vstřebání krému, zároveň i relaxační masáž.

1zákazník doporučuje produkt

Zatím používám jen krátce, alepoň mě je vyhovující a příjemný

• , zakoupeno v VMD

Ještě jsem nezkusila. Nevím výsledek.