Weleda Granátové jablko oční krém 10 ml

Redukujte vrásky a linie od smíchu díky kapce neparfémovaného mléka, které pokožku chrání a zároveň pomáhá stimulovat růst nových buněk...
Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 4 272 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 172 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta55 Kč100 % • 351 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Skvělý mé pleti svědčí

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Perfektní funguje, hydratuje
  • , zakoupeno v Notino

Mám jej krátce, takže nemohu zatím posoudit.

Určení
pro ženy
Typ produktu
krémy
Typ pleti
pro zralou pleť
Objem
10 ml

Zázračná lahvička pro zdravě vypadající a rozzářené oči. Zpevňující oční krém je sice lehký jako hedvábí, mocná síla mu ale nechybí. Při pravidelném používání dokáže redukovat vrásky kolem očí, ať už za ně může častý smích nebo stres, navíc pleť zpevní a dodá jí energický vzhled. Unikátní kombinace oleje ze semen organicky pěstovaného granátového jablka a zlatého prosa napomáhá regeneraci buněk, které zároveň chrání před dopady škodlivých volných radikálů. Tvář je rozzářená, hladká i pružná a vy tak získáváte další důvod, proč se nepřestávat smát.

Výhody
Neparfemované složení nedráždí citlivé oči. Vhodný pro vegetariány.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Skvělý mé pleti svědčí

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Perfektní funguje, hydratuje
  • , zakoupeno v Notino

Mám jej krátce, takže nemohu zatím posoudit.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

Na to, že se jedné o sérum na vrásky okolo očí, tak je konzistence příliš jemná, lehká a rozhodně nemám pocit, že by drobné vrásky vypínala. Na druhou stranu nedráždí. Závěr: neublíží, nepomůže

• Nedráždí mojí citlivou pleť.
    • Na mě skoro nulový efekt za dost vysokou cenu.

Pro mě za tu cenu velmi průměrný oční krém, už nekoupím. Rozhodně to není žádný zázrak na vrásky, ale ani nemám pocit vyživené a hydratované pleti. Ostatně celá řada s granátovým jablkem zklamala, nic pro mě.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• jemný, lehce se vstřebává

• lehká parfemace
    • dobré složení
    • zanechává příjemný pocit

Oční krém nanáším na oční okolí velice lehce a v minimálním množství. Většinu očních krémů po operaci očí nesnesu. Oční krém byl oproti všem ostatním zapečetěn ochranným hliníkovým uzávěrem. Krém je podobné konzistence, ale bez parfemace.

Jedná se o velice jemný krém. Stačí ho nanést jen malé množství. Používám ho měsíc a má pleť je kolem očí pevnější. Pozoruji, že mi ubyly jemné vrásky a díky tomu mám najednou mladší úsměv.

Tento krém je velice jemný a po nanesení mi nedráždí oči. Mohu ho klidně nanést i těsně před spaním a ráno nemám oči oteklé, jako se mi stávalo při aplikaci jiných očních krémů. Dokonce jsem ho použila těsně po depilaci chloupků v obličeji a na rozdíl od jiných krémů byla aplikace velice příjemná, vůbec to nepálilo

• Oční krém používám večer. Jelikož nemám výrazné vrásky, v tomto směru efekt nepozoruji, ale moc pěkně hydratuje a vyživuje oční okolí. Má jemnou texturu a nezpůsobuje podráždění očí.