Ziaja kozí mléko oční krém pro suchou pleť 15 ml

Garantovaný nákup z eParfem.CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 2 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 292 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 334 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 495 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 321 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 009 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta30 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč93 % • 1 135 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 17 231 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 172 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč98 % • 4 938 recenzíDalší informace

pro suchou pleť
Objem
15 ml

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Je to vlastně jediný oční krém, po kterém mi neopuchají oči. Příjemná konzistence, kupuji pravidelně.
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

Oceňuji, že pokožka na krém nereaguje přecitlivěle, takže jsem ráda, že mohu používat oční krém, který není tak drahý, a nedráždí mě. Pleť je vyživená. Krém se nanáší i roztírá dobře.

• , zakoupeno v Obchod Doktor.cz

Typ pleti
pro suchou pleť
Objem
15 ml

Oční krém pro suchou pleť Goat's Milk obnovuje unavenou pleť v okolí očí a zjemňuje ji. Vyhlazuje jemné vrásky v očním okolí a pleť vypíná a vyživuje. Navíc dodává pleti hloubkovou hydrataci, kterou v ní udrží po dlouhou dobu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• , zakoupeno v Obchod Doktor.cz

Splnil očekávání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Je to prakticky jediný oční krém, který mi naprosto vyhovuje. Hlavně mě po něm nesvědí a neopuchají oči.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Výborný oční krém používám dlouho a kupuji opakovaně.
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Kosmetika Zaija je za mě velice kvalitní, používám opakovaně, nedám na ni dopustit. Doporučuji vyzkoušet :)

příjemný okolo očí

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemný a účinný krém.
    • Mám dost citlivé oči a tento krém mi vyhovuje.

Kvalita za super cenu. Doporučuji

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Výborný za dobrou cenu!

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• velice příjemný krém. Nedráždí oči.

Doporučuji.